Fabrika 2
Fabrika 1

Hakkımızda

Sağlıklı ve enfes lezzetler üretmek amacıyla yola çıkan Coşkun Et ve Mamulleri, 1975 yılında kuruldu. 10 yıl içinde istikrarlı bir büyüme ile 1985 yılında özel et kombinası ruhsatını aldı. Kaliteyi her aşamada en üst seviyede yaşatan Coşkun, İstanbul ve Afyonkarahisar’daki 5000 büyükbaş kapasiteli doğal besi çiftlikleri ile sağlıklı lezzet zincirini daha ilk adımda başlatıyor.

İlk günden bu yana modern üretim ilkesinden vazgeçmeyen Coşkun, bu ilkeyle büyümesini kesintisiz sürdürüyor.
Bugün Türkiye’nin en büyük 500 firması arasında yer alan Coşkun Et ve Mamulleri, çeyrek asırı aşkın süredir Türkiye’ye %100 dana etinden üretilen, sağlıklı, doğal ve leziz kırmızıyı sunmanın gururuyla çalışıyor.

Hindi ve tavuk etini ürünlerinde kesinlikle kullanmayan Coşkun’da “kırmızının gerçek tadı” sizi bekliyor.

Vizyonumuz

Kırmızının adını ve tadını, geleneksel Türk damak tadını yansıtan lezzetli ve sağlıklı ürünlerle yalnızca Türkiye’ye değil dünyayada da öğretmek.

Misyonumuz

Müşteri beklenti ve isteklerini ilk seferde, zamanında, doğru ve hijyenik ve sağlıklı ürünlerle karşılayabilen, bunun için gerekli ekip bilinci ve alt yapıyı sağlamış, çevreye ve eğitim faaliyetlerine duyarlı, sürekli gelişme çalışmalarıyla mevcut durumunu iyileştiren bir şirket olmak.
Türkiye’de sağlıklı bir neslin yetişmesi konusundaki titiz ve duyarlı sorumluluğu ürünleri sayesinde tüm tüketicilerle paylaşmak.